Dnia 2021-08-28 11:30 na obiekcie Cardiff City Stadium miał miejsce mecz między Cardiff i Bristol City: wynik 1-2

 

Po pierwszej połowie meczu między Cardiff oraz Bristol City wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-08-28 11:30 na stadionie Cardiff City Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 5 pomiędzy Cardiff a Bristol City.

Gole strzelali: A. Weimann 21' 0-1 Z. Vyner D. Bentley 59' 1-1 A. Weimann 70' 1-2 A. Semenyo

Żółte kartki Cardiff: Sean Morrison 74' Joe Ralls 87'

Żółte kartki Bristol City: Chris Martin 74' Antoine Semenyo 74'

Czerwone kartki Cardiff:

Czerwone kartki Bristol City:

Główny arbiter meczu to David Webb, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Cardiff stanie naprzeciw Coventry, następne spotkania z drużynami Bournemouth i Blackburn a Bristol City zmierzy się z Luton. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Fulham.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców z dużym zapałem śledzi poczynania w lidze Championship. Mocne drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Sean Morrison Chris Martin nieprzerwanie zapewniają wspaniałym kibicom mnóstwo emocji. Trafiamy na nieczyste faule, efektowne asysty oraz gole, które dodają smaczku całemu widowisku. Zapadające w pamięć walki między graczami ligowymi są bardzo zagorzałe, nie często bywa, że widowiska męczą. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać widowiska piłkarskie ligi Championship. Cardiff oraz Bristol City oraz ich udział w lidze Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Cardiff City Stadium.