Spotkanie QPR kontra Bristol City, wynik 1-2

QPR kontra Bristol City, wynik końcowy 1-2. W dniu 2021-09-18 14:00 na obiekcie sportowym Kiyan Prince Foundation Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 8 pomiędzy QPR a Bristol City.

Po pierwszej połowie spotkania między QPR a Bristol City wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: C. Martin 45' 0-1 A. Weimann S. McCallum 54' 1-1 N. Wells 90' 1-2 A. Weimann

Żółte kartki QPR: A. Gray 51' Y. Barbet 79' D. Ball 85' S. Johansen 89'

Żółte kartki Bristol City: T. Bakinson 53'

Czerwone kartki QPR:

Czerwone kartki Bristol City:

Główny sędzia spotkania - Leigh Doughty, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu QPR stanie naprzeciw Everton, następne spotkania z drużynami West Brom i Birmingham. Kolejno natomiast Bristol City zmierzy się z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Millwall i Peterborough.

W dzisiejszych czasach fani z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki ligi Championship. Złożone z uzdolnionych obrońców i napastników drużyny piłkarskie i zawodnicy jak A. Gray T. Bakinson nierzadko zagwarantowały kapitalnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na wspaniałe gole i asysty, nieprzepisowe faule, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko potyczki między piłkarzami są niezwykle zażarte, niezwykle rzadko bywa, że są to spotkania drętwe. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Championship. QPR i Bristol City i ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Kiyan Prince Foundation Stadium.