Mecz pomiędzy Bristol City oraz Bournemouth zakończony wynikiem 0-2 na obiekcie Ashton Gate dnia 2021-10-16 14:00

Bristol City kontra Bournemouth 0-2. W dniu 2021-10-16 14:00 na stadionie Ashton Gate rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Bristol City oraz Bournemouth.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Bristol City a Bournemouth wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: J. Lowe 21' 0-1 J. Stacey J. Zemura 45' 0-2 R. Christie

Żółte kartki Bristol City:

Żółte kartki Bournemouth: Gary Cahill 40' Lloyd Kelly 68'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Bournemouth:

Główny arbiter spotkania - Gavin Ward, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Bristol City zmierzy się już z Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami West Brom oraz Barnsley natomiast Bournemouth z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield oraz Reading.

Bardzo często fani śledzą pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze Championship. Mocne drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Gary Cahill wielokrotnie zapewniły wspaniałym entuzjastom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się zajadłe, nie często bywa, że widowiska nie są warte uwagi. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, wyjątkowe gole oraz asysty zapewniające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby oglądać mecze futbolowe znanej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Udział takich popularnych zespołów jak Bristol City i Bournemouth z ligi Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Ashton Gate.