Spotkanie West Brom vs Bristol City na obiekcie The Hawthorns dnia 2021-10-23 14:00 - 3-0

West Brom vs Bristol City, wynik 3-0. Dnia 2021-10-23 14:00 na stadionie The Hawthorns odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły West Brom oraz Bristol City.

Pierwsza część spotkania między West Brom i Bristol City zakończyła się wynikiem 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: J. Hugill 7' 1-0 D. Furlong K. Bartley 42' 2-0 D. Furlong K. Ahearne-Grant 52' 3-0

Żółte kartki West Brom:

Żółte kartki Bristol City: Jay Dasilva 45' Danny Simpson 67'

Czerwone kartki West Brom:

Czerwone kartki Bristol City:

Sędzią głównym tego spotkania był Josh Smith, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu West Brom zmierzy się już z Fulham, następne spotkania z drużynami Hull City oraz Middlesbrough. Kolejno natomiast Bristol City z Barnsley. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham oraz Coventry.

Oddani kibice piłki nożnej z entuzjazmem śledzą interesujące starcia ligi Championship. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Jay Dasilva nieprzerwanie sprawiają fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Walki między piłkarzami bywają zażarte, rzadko bywa, iż są to potyczki nużące. Nieprzerwanie obserwujemy zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Warto więc śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Championship. Uczestnictwo takich zespołów jak West Brom i Bristol City w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak The Hawthorns.