Spotkanie Bristol City - Derby, wynik 1-0

Bristol City - Derby, wynik 1-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Bristol City a Derby zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2021-12-04 15:00 na obiekcie sportowym Ashton Gate rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 21. Zmierzyły się Bristol City oraz Derby.

Gole strzelali: A. Scott 16' 1-0 A. Weimann

Żółte kartki Bristol City: Tyreeq Bakinson 39' Tomáš Kalas 45' Cameron Pring 80'

Żółte kartki Derby: Jason Knight 39' Craig Forsyth 40'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Derby:

Sędzią głównym tego spotkania był Graham Scott, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Bristol City stanie naprzeciw Hull City, następne spotkania z drużynami Huddersfield oraz Luton a Derby z Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff oraz West Brom.

Dzisiaj fani śledzą starcia ligi Championship. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak Tyreeq Bakinson Jason Knight wielokrotnie zaserwowały kapitalnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się bezlitosne faule kończące się żółtą kartką, wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy graczami są niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa, że są to mecze statyczne. Z tego względu warto oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Bristol City oraz Derby w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Ashton Gate.