Spotkanie Hull City - Bristol City, wynik 2-2

 

Pierwsza część spotkania między Hull City i Bristol City zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2021-12-11 15:00 na obiekcie sportowym The MKM Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 22 pomiędzy Hull City a Bristol City.

Gole strzelali: Ryan Longman 3' 1-0 Mallik Wilks Antoine Semenyo 54' 1-1 George Honeyman 79' 2-1 Matty James 90' 2-2 Tomáš Kalas

Żółte kartki Hull City: Richard Smallwood 84'

Żółte kartki Bristol City: Tomáš Kalas 59' Han-Noah Massengo 65'

Czerwone kartki Hull City:

Czerwone kartki Bristol City:

Główny arbiter meczu - Gavin Ward, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Hull City zmierzy się już z Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Blackburn oraz Sheffield Utd. Kolejno natomiast Bristol City z Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Luton oraz QPR.

Coraz częściej mnóstwo kibiców śledzi interesujące starcia w lidze Championship. Złożone z utalentowanych obrońców i napastników drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak Richard Smallwood Tomáš Kalas raz za razem zapewniają wyborowym kibicom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się spektakularne gole i asysty, bezwzględne faule kończące się czerwoną kartką, które zapewniają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki między drużynami ligowymi bywają nader zagorzałe, rzadko zdarza się definitywnie, iż są to potyczki nużące. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać widowiska sportowe ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Hull City i Bristol City w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, The MKM Stadium.