Na obiekcie Kenilworth Road miało miejsce spotkanie Luton vs Bristol City zakończone wynikiem 2-1

Luton vs Bristol City, wynik 2-1. Dnia 2022-01-25 19:45 na obiekcie sportowym Kenilworth Road rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 24 pomiędzy Luton a Bristol City.

Po pierwszej połowie spotkania między Luton i Bristol City wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

 

Gole strzelali: T. Lockyer 42' 1-0 J. Bree A. Weimann 56' 1-1 A. Semenyo E. Adebayo 68' 2-1

Żółte kartki Luton: Luke Berry 24' Peter Kioso 90'

Żółte kartki Bristol City: Antoine Semenyo 62' Cameron Pring 67'

Czerwone kartki Luton:

Czerwone kartki Bristol City:

Główny arbiter spotkania - Andy Davies, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Luton stanie naprzeciw Swansea, następne spotkania z drużynami Cambridge United oraz Barnsley natomiast Bristol City z Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami Reading oraz Swansea.

Oddani fani śledzą potyczki, które tyczą się ligi Championship. Liczące się futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak Luke Berry Antoine Semenyo nieprzerwanie gwarantują wyborowym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Walki między graczami ligowymi zdarzają się bardzo zajadłe, bardzo rzadko bywa, że są to zmagania nudne. Zdarzają się niezwykłe asysty oraz gole, ostre faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki zapewniające wyjątkowe wrażenia z meczu. Warto więc przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Luton i Bristol City i ich udział w Championship zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Kenilworth Road.