Spotkanie Preston kontra Bristol City zakończone wynikiem 2-2

Preston kontra Bristol City, wynik 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Preston a Bristol City wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2022-01-29 15:00 na stadionie Deepdale odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki - 29. Zmierzyły się Preston i Bristol City.

Gole strzelali: C. Martin 12' 0-1 A. Weimann E. Riis 52' 1-1 A. Semenyo 81' 1-2 H. Massengo E. Riis 90' 2-2 B. Potts

Żółte kartki Preston:

Żółte kartki Bristol City:

Czerwone kartki Preston:

Czerwone kartki Bristol City:

Główny sędzia meczu to John Busby, England. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Preston stawi czoła Millwall, następne spotkania z drużynami Hull City i Huddersfield a Bristol City zmierzy się z Blackpool. Następne mecze zagra z drużynami Reading i Swansea.

Bardzo często fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Championship. Interesujące zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze jak wielokrotnie zaserwowały wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle nieustępliwe, nie często zdarza się, że potyczki nie są warte uwagi. Systematycznie natrafiamy na idealnie wyliczone bramki i asysty, bezwzględne faule kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Championship. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Preston oraz Bristol City z ligi Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Deepdale.