Na obiekcie Ashton Gate miało miejsce spotkanie między Bristol City i Middlesbrough - wynik 2-1

Bristol City kontra Middlesbrough zakończony wynikiem 2-1. W dniu 2022-02-19 15:00 na stadionie Ashton Gate rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 33 pomiędzy Bristol City a Middlesbrough.

Pierwsza część spotkania między Bristol City oraz Middlesbrough zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: A. Weimann 7' 1-0 A. Semenyo A. Semenyo 68' 2-0 A. Weimann M. Crooks 90' 2-1 M. Tavernier

Żółte kartki Bristol City: Joe Williams 9' Alex Scott 40'

Żółte kartki Middlesbrough: Matt Crooks 17'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Middlesbrough:

Główny sędzia spotkania to Leigh Doughty, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Bristol City zmierzy się już z Coventry, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest i Birmingham. Kolejno natomiast Middlesbrough zmierzy się z West Brom. Następne mecze zagra z drużynami Barnsley i Tottenham.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące potyczki w lidze Championship. Ciekawe drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak Joe Williams Matt Crooks często gwarantują wspaniałym entuzjastom wiele wspaniałych emocji. Zdarzają się przechodzące do historii gole i asysty, bezlitosne faule, które gwarantują wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zmagania między drużynami ligowymi są nieustępliwe, rzadko bywa, iż widowiska męczą. Dlatego więc warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich drużyn jak Bristol City oraz Middlesbrough z ligi Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Ashton Gate.