Bristol City kontra Coventry, wynik meczu: 1-2

Bristol City kontra Coventry wynik meczu 1-2.

Pierwsza połowa spotkania między Bristol City a Coventry zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-02-22 19:45 na obiekcie sportowym Ashton Gate odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Bristol City i Coventry.

Gole strzelali: I. Maatsen 25' 0-1 G. Hamer C. Martin 62' 1-1 A. Weimann V. Gyökeres 89' 1-2 G. Hamer

Żółte kartki Bristol City: Antoine Semenyo 59'

Żółte kartki Coventry: Callum O'Hare 39' Dominic Hyam 59' Fankaty Dabo 88'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Coventry:

Sędzią głównym tego spotkania był Dean Whitestone, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Bristol City zmierzy się już z Birmingham, następne spotkania z drużynami Blackburn i Barnsley a Coventry z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Luton i Sheffield Utd.

Bardzo często wielu kibiców z zapałem śledzi poczynania, które dotyczą ligi Championship. Mocne zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Antoine Semenyo Callum O'Hare wielokrotnie serwują wspaniałym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, wspaniałe bramki oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami bywają zaciekłe, bardzo rzadko bywa, iż widowiska nie są interesujące. Zachęcamy, żeby oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Bristol City oraz Coventry i ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Ashton Gate.