Dnia 2022-03-12 15:00 na stadionie Ewood Park miało miejsce spotkanie pomiędzy Blackburn i Bristol City zakończone wynikiem 0-1

Dnia 2022-03-12 15:00 na stadionie Ewood Park odbył się mecz ligi Championship kolejki 37. Na przeciw siebie stanęły Blackburn i Bristol City.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Blackburn oraz Bristol City zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

 

Gole strzelali: A. Weimann 90' 0-1 J. Williams

Żółte kartki Blackburn: Reda Khadra 49'

Żółte kartki Bristol City: Alex Scott 26' Daniel Bentley 87' Andreas Weimann 88'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Bristol City:

Główny arbiter spotkania - Gavin Ward, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Blackburn zmierzy się już z Derby, następne spotkania z drużynami Reading i Coventry natomiast Bristol City podejmie Barnsley. Następne mecze zagra z drużynami West Brom i Bournemouth.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice piłki nożnej z zapałem śledzą niezwykle ciekawe potyczki, które dotyczą ligi Championship. Liczące się piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Reda Khadra Alex Scott nieustannie gwarantują wyborowym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo emocji. Natrafiamy na wspaniałe asysty i bramki, brutalne sytuacje z faulem, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Walki pomiędzy zawodnikami są zagorzałe, nie często zdarza się koniec końców, że potyczki nudzą fana. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Championship i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Blackburn oraz Bristol City w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Ewood Park.