Mecz pomiędzy Bristol City i West Brom dnia 2022-03-19 15:00 na stadionie Ashton Gate: końcowy wynik 2-2

Bristol City vs West Brom zakończony wynikiem 2-2. W dniu 2022-03-19 15:00 na obiekcie sportowym Ashton Gate rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 39. Zmierzyły się ze sobą Bristol City i West Brom.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Bristol City i West Brom zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: N. Wells 29' 1-0 A. Weimann K. Ahearne-Grant 68' 1-1 A. Weimann 85' 2-1 R. Atkinson A. Reach 90' 2-2 J. Livermore

Żółte kartki Bristol City: Andreas Weimann 76'

Żółte kartki West Brom: Jake Livermore 36'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki West Brom:

Główny arbiter spotkania - Leigh Doughty, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Bristol City stanie naprzeciw Bournemouth, następne spotkania z drużynami Peterborough i Stoke City. Kolejno natomiast West Brom zmierzy się z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth i Stoke City.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice z zaangażowaniem śledzą poczynania w lidze Championship. Fascynujące futbolowe zespoły i piłkarze jak Andreas Weimann Jake Livermore nieraz zapewniły fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Ustawicznie trafiamy na zapadające w pamięć asysty oraz bramki, brutalne faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami bywają bezkompromisowe, nie często zdarza się, że są to mecze nie warte uwagi. Zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Championship. Bristol City i West Brom oraz ich udział w Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Ashton Gate.