Spotkanie Bournemouth vs Bristol City zakończone wynikiem 3-2 na stadionie Vitality Stadium

Bournemouth vs Bristol City wynik spotkania 3-2. W dniu 2022-04-02 14:00 na stadionie Vitality Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 40. Na przeciw siebie stanęły Bournemouth i Bristol City.

Po pierwszej połowie spotkania między Bournemouth a Bristol City wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

 

Gole strzelali: R. Atkinson 4' 0-1 M. James D. Solanke 40' 1-1 J. Zemura L. Cook 52' 2-1 R. Christie S. Dembélé 81' 3-1 L. Cook A. Weimann 90' 3-2 T. Conway

Żółte kartki Bournemouth:

Żółte kartki Bristol City: Robbie Cundy 73'

Czerwone kartki Bournemouth:

Czerwone kartki Bristol City:

Główny sędzia spotkania - Stephen Martin, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Bournemouth zmierzy się już z West Brom, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i Middlesbrough. Kolejno natomiast Bristol City z Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City i Sheffield Utd.

Mnóstwo fanów z dużym zaangażowaniem śledzi potyczki, które startują w lidze Championship. Interesujące piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak Robbie Cundy stale zapewniają fantastycznym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Niesamowite potyczki między drużynami okazują się nader zagorzałe, nie często bywa, iż są to spotkania nużące. Zdarzają się brutalne faule kończące się czerwonym kartonikiem, książkowe gole czy asysty, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Championship. Bournemouth i Bristol City jak ich udział w Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Vitality Stadium.