Mecz między Bristol City oraz Sheffield Utd na stadionie Ashton Gate: wynik 1-1

Po pierwszej połowie meczu między Bristol City i Sheffield Utd wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-04-18 16:30 na stadionie Ashton Gate rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 43 pomiędzy Bristol City a Sheffield Utd.

Gole strzelali: Chris Martin 49' 1-0 Antoine Semenyo Morgan Gibbs-White 60' 1-1

Żółte kartki Bristol City: Andreas Weimann 83' Timm Klose 90'

Żółte kartki Sheffield Utd: Chris Basham 21' John Egan 41' George Baldock 65' John Fleck 84'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Sheffield Utd:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Bristol City stawi czoła Derby, następne spotkania z drużynami Hull City oraz Huddersfield a Sheffield Utd z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami QPR oraz Fulham.

Wierni kibice futbolu śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Championship. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Andreas Weimann Chris Basham nieustannie sprawiają wyśmienitym entuzjastom futbolu mnóstwo wspaniałych emocji. Zdarzają się spektakularne bramki oraz asysty, ostre sytuacje z faulem, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. Walki między drużynami bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, że potyczki nie są interesujące. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Bristol City i Sheffield Utd jak ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Ashton Gate.