Mecz Stoke City vs Bristol City, wynik 0-1

Po pierwszej połowie spotkania między Stoke City oraz Bristol City wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2022-04-15 14:00 na obiekcie sportowym bet365 Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 42. Zmierzyły się Stoke City i Bristol City.

Gole strzelali: J. Dasilva 84' 0-1 A. Semenyo

Żółte kartki Stoke City: Steven Fletcher 45' Jacob Brown 45'

Żółte kartki Bristol City: Joe Williams 45' Daniel Bentley 45' Robert Atkinson 76' Chris Martin 80'

Czerwone kartki Stoke City:

Czerwone kartki Bristol City:

Główny arbiter spotkania to Matt Donohue, England. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stoke City zmierzy się już z QPR, następne spotkania z drużynami Middlesbrough i Coventry. Kolejno natomiast Bristol City z Derby. Następne mecze zagra z drużynami Hull City i Huddersfield.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi poczynania w lidze Championship. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo Steven Fletcher Joe Williams stale sprawiają swoim entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Bardzo często obserwujemy niezwykłe asysty czy bramki, brutalne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe walki między zawodnikami ligowymi zdarzają się zagorzałe, nie często okazuje się, iż są to mecze nużące. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,oglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Stoke City oraz Bristol City jak ich udział w Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak bet365 Stadium.