Bristol City - Cardiff, wynik meczu - 2-0

W dniu 2022-08-21 11:00 na obiekcie sportowym Ashton Gate rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Bristol City i Cardiff.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Bristol City i Cardiff wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: Tommy Conway 41' 1-0 Nahki Wells Robert Atkinson 64' 2-0 Kal Naismith

Żółte kartki Bristol City: Han-Noah Massengo 36' Zak Vyner 60' Joe Williams 81' Alex Scott 89'

Żółte kartki Cardiff: Cédric Kipré 63' Rubin Colwill 75' Ryan Wintle 89'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Cardiff:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Bramall, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Bristol City zmierzy się już z Wycombe, następne spotkania z drużynami Blackpool i Huddersfield a Cardiff podejmie Preston. Następne mecze zagra z drużynami Luton i Millwall.

Liczni kibice śledzą poczynania, które dotyczą ligi Championship. Złożone z uzdolnionych obrońców i napastników drużyny piłkarskie i piłkarze jak Han-Noah Massengo Cédric Kipré raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć potyczki między piłkarzami okazują się nader zagorzałe, nie często bywa, że potyczki męczą kibica. Często obserwujemy przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych iprzeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Bristol City i Cardiff oraz ich udział w Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Ashton Gate.