Spotkanie między Blackpool oraz Bristol City na obiekcie Bloomfield Road dnia 2022-08-27 14:00 - 3-3

Blackpool vs Bristol City wynik spotkania 3-3. W dniu 2022-08-27 14:00 na obiekcie sportowym Bloomfield Road rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Blackpool oraz Bristol City.

Po pierwszej połowie meczu między Blackpool a Bristol City wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-3.

 

Gole strzelali: J. Bowler 7' 1-0 G. Madine T. Conway 44' 1-1 A. Scott J. Yates 55' 2-1 J. Thorniley A. Semenyo 63' 2-2 M. Ekpiteta 70' 2-3 T. Corbeanu 90' 3-3

Żółte kartki Blackpool: Jordan Lawrence-Gabriel 65'

Żółte kartki Bristol City: Alex Scott 51' Antoine Semenyo 77' Robert Atkinson 85' Joe Williams 87' Andy King 90'

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Bristol City:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Blackpool stawi czoła Blackburn, następne spotkania z drużynami Huddersfield oraz Middlesbrough a Bristol City z Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn oraz Preston.

Fani śledzą niezwykle ciekawe starcia, które odbywają się w lidze Championship. Liczące się drużyny futbolowe z tej ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Jordan Lawrence-Gabriel Alex Scott nieustannie zapewniają wyborowym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Przyciągające uwagę zmagania między drużynami zdarzają się zajadłe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że są to widowiska drętwe. Wielokrotnie obserwujemy ostre sytuacje z faulem, spektakularne asysty oraz gole, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich iśledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Blackpool i Bristol City z ligi Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Bloomfield Road.