Na obiekcie Turf Moor miało miejsce spotkanie między Burnley i Bristol City zakończone wynikiem 2-1

Burnley - Bristol City wynik spotkania 2-1. W dniu 2022-09-17 14:00 na stadionie Turf Moor odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 11. Zmierzyły się Burnley i Bristol City.

Po pierwszej połowie spotkania między Burnley a Bristol City wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: B. Manuel 4' 1-0 I. Maatsen N. Wells 27' 1-1 T. Conway J. Rodríguez 67' 2-1 J. Guðmunds­son

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 89'

Żółte kartki Bristol City: Alex Scott 32'

Czerwone kartki Burnley:

Czerwone kartki Bristol City:

Sędzią głównym tego spotkania był Oliver Langford, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Burnley stawi czoła Cardiff, następne spotkania z drużynami Stoke City i Coventry natomiast Bristol City zmierzy się z QPR. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Birmingham.

Coraz częściej fani piłki nożnej śledzą ciekawe potyczki ligi Championship. Fascynujące zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak Jack Cork Alex Scott raz za razem zapewniły pierwszorzędnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe potyczki między drużynami ligowymi zdarzają się zażarte, rzadko okazuje się, że są to mecze nużące. Obserwujemy niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. Warto więc przeglądać mecze futbolowe znanej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Burnley oraz Bristol City i ich udział w Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Turf Moor.