Bristol City kontra Preston, wynik meczu - 2-1

Dnia 2022-10-12 18:45 na obiekcie sportowym Ashton Gate rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 9 pomiędzy Bristol City a Preston.

Pierwsza część spotkania między Bristol City i Preston zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: R. Atkinson 54' 1-0 M. Sykes A. Hughes 82' 1-1 R. Atkinson 90' 2-1 A. Scott

Żółte kartki Bristol City: Jay Dasilva 34' Zak Vyner 67' Andreas Weimann 81'

Żółte kartki Preston: Liam Lindsay 29' Ben Woodburn 78' Greg Cunningham 84' Robbie Brady 90'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Preston:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Bristol City zmierzy się już z West Brom, następne spotkania z drużynami Reading i Swansea. Kolejno natomiast Preston zmierzy się z Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Blackpool i Middlesbrough.

W dobie dzisiejszych czasów kibice z dużym entuzjazmem śledzą starcia ligi Championship. Ciekawe futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Jay Dasilva Liam Lindsay nieustannie serwują pierwszorzędnym kibicom wiele wrażeń. Cieszące oko walki między drużynami bywają zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, że spotkania nas męczą. Ustawicznie zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, wyśmienite asysty i gole, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Championship i przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Bristol City i Preston oraz ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Ashton Gate.