Dnia 2022-10-15 14:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Bristol City i Millwall: końcowy wynik 1-2

W dniu 2022-10-15 14:00 na obiekcie sportowym Ashton Gate rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 15 pomiędzy Bristol City a Millwall.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Bristol City a Millwall zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: T. Bradshaw 44' 0-1 S. Hutchinson 71' 1-1 Z. Flemming 76' 1-2

Żółte kartki Bristol City: Timm Klose 43' Antoine Semenyo 53'

Żółte kartki Millwall: Jake Cooper 53' Murray Wallace 57' Danny McNamara 90'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Millwall:

Sędzią głównym tego spotkania był Gavin Ward, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Bristol City zmierzy się już z West Brom, następne spotkania z drużynami Reading i Swansea. Kolejno natomiast Millwall z Watford. Następne mecze zagra z drużynami West Brom i Huddersfield.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni fani z dużym zapałem śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi Championship. Interesujące futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Timm Klose Jake Cooper często serwują wspaniałym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Regularnie obserwujemy bezlitosne faule, wyjątkowe asysty i gole zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami ligowymi są bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, iż są to zmagania mało interesujące. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby śledzić spotkania sportowe wyjątkowej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Bristol City oraz Millwall jak ich udział w Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Ashton Gate.