Dnia 2022-10-22 14:00 na obiekcie Select Car Leasing Stadium odbył się mecz między Reading oraz Bristol City zakończony wynikiem 2-0

Reading kontra Bristol City wynik spotkania 2-0. Dnia 2022-10-22 14:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Reading oraz Bristol City.

Pierwsza połowa meczu między Reading i Bristol City zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: M. Loum 52' 1-0 T. Ince A. Carroll 90' 2-0 S. Long

Żółte kartki Reading: Abdul Baba Rahman 78' Mamadou Loum 90'

Żółte kartki Bristol City: Tommy Conway 65' Cameron Pring 76' Chris Martin 90'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Bristol City:

Główny arbiter spotkania to John Busby, England. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Reading zmierzy się już z Burnley, następne spotkania z drużynami Luton oraz Preston a Bristol City z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd oraz Middlesbrough.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi starcia w lidze Championship. Mocne drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak Abdul Baba Rahman Tommy Conway nierzadko zapewniły wyśmienitym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się nieprzepisowe faule, niezwykłe asysty i gole, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania między graczami z ligi są niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się, iż widowiska nudzą. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi Championship. Reading i Bristol City jak ich udział w Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.