Mecz West Brom kontra Bristol City zakończony wynikiem 0-2 dnia 2022-10-18 19:00

West Brom kontra Bristol City, wynik końcowy 0-2. W dniu 2022-10-18 19:00 na stadionie The Hawthorns rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły West Brom i Bristol City.

Pierwsza połowa meczu między West Brom a Bristol City zakończyła się 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: J. Williams 32' 0-1 N. Wells 45' 0-2 A. Semenyo

Żółte kartki West Brom: Jake Livermore 31' Martin Kelly 34' Dara O'Shea 90'

Żółte kartki Bristol City: Mark Sykes 71'

Czerwone kartki West Brom:

Czerwone kartki Bristol City:

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Madley, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu West Brom zmierzy się już z Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Blackpool i QPR natomiast Bristol City zmierzy się z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd i Middlesbrough.

Wierni fani śledzą ekscytujące poczynania ligi Championship. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy jak Jake Livermore Mark Sykes raz za razem zaserwowały wyśmienitym kibicom emocje sięgające zenitu. Potyczki między drużynami zdarzają się zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, iż są to zmagania nie warte uwagi. Często zdarzają się bezlitosne faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, idealne gole oraz asysty dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskie ligi Championship. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak West Brom oraz Bristol City w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak The Hawthorns.