Mecz Bristol City vs Stoke City zakończony wynikiem 1-2

W dniu 2022-12-17 15:00 na stadionie Ashton Gate odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 23 pomiędzy Bristol City a Stoke City.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Bristol City a Stoke City wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: N. Wells 33' 1-0 C. Pring L. Delap 45' 1-1 J. Brown 57' 1-2

Żółte kartki Bristol City: Andreas Weimann 76' Antoine Semenyo 89' Cameron Pring 90'

Żółte kartki Stoke City: Liam Delap 61' Jack Bonham 83' Nick Powell 84' Tyrese Campbell 90'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Stoke City:

Sędzią głównym tego spotkania był Geoff Eltringham, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Bristol City stanie naprzeciw West Brom, następne spotkania z drużynami Millwall i Coventry. Kolejno natomiast Stoke City podejmie Rotherham. Następne mecze zagra z drużynami Burnley i Preston.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą bardzo ciekawe starcia ligi Championship. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Andreas Weimann Liam Delap nieraz zaserwowały wyśmienitym kibicom wiele wrażeń. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy drużynami są zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, iż widowiska nas męczą. Nieustannie trafiamy na nieczyste sytuacje na faul zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Warto więc śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Bristol City i Stoke City oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Ashton Gate.