Mecz Bristol City kontra West Brom na stadionie Ashton Gate - wynik końcowy 0-2

Dnia 2022-12-26 15:00 na stadionie Ashton Gate odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Bristol City oraz West Brom.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Bristol City a West Brom wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: M. Phillips 9' 0-1 C. Townsend B. Thomas-Asante 75' 0-2 T. Rogić

Żółte kartki Bristol City: Joe Williams 65' Matty James 70'

Żółte kartki West Brom: Darnell Furlong 88'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki West Brom:

Główny sędzia meczu to Stephen Martin, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Bristol City stawi czoła Millwall, następne spotkania z drużynami Coventry oraz Swansea. Kolejno natomiast West Brom z Preston. Następne mecze zagra z drużynami Reading oraz Chesterfield.

Liczni fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą pasjonujące potyczki w lidze Championship. Ciekawe drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Joe Williams Darnell Furlong nierzadko zaserwowały wyborowym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Często trafiamy na przechodzące do historii gole czy asysty, bezlitosne faule, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Wspaniałe zmagania pomiędzy graczami zdarzają się zaciekłe, rzadko bywa jednoznacznie, że zmagania przynudzają. Z tego powodu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Championship. Bristol City i West Brom oraz ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Ashton Gate.