Mecz pomiędzy Bristol City oraz Cardiff na obiekcie Ashton Gate dnia 2022-08-21 11:00 - 2-0

Bristol City - Cardiff, wynik 2-0. Dnia 2022-08-21 11:00 na obiekcie sportowym Ashton Gate odbył się mecz ligi Championship kolejki Regular Season - 5 pomiędzy Bristol City a Cardiff.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Bristol City i Cardiff wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: T. Conway 41' 1-0 N. Wells R. Atkinson 64' 2-0 K. Naismith

Żółte kartki Bristol City: Han-Noah Massengo 36' Zak Vyner 60' Joe Williams 81' Alex Scott 89'

Żółte kartki Cardiff: Cédric Kipré 63' Rubin Colwill 75' Ryan Wintle 89'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Cardiff:

Główny arbiter spotkania - Thomas Bramall, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Bristol City stanie naprzeciw West Brom, następne spotkania z drużynami Preston oraz Norwich. Kolejno natomiast Cardiff z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Hull City oraz Middlesbrough.

W dzisiejszych czasach oddani kibice z zapałem śledzą pasjonujące poczynania w lidze Championship. Fascynujące piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak Han-Noah Massengo Cédric Kipré wielokrotnie zagwarantowały kapitalnym miłośnikom wiele wrażeń. Obserwujemy ostre faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, widowiskowe sytuacje podbramkowe i asysty, które gwarantują wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są bardzo zaciekłe, nie często zdarza się, iż zmagania nas nudzą. Z tego powodu warto przeglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Bristol City i Cardiff jak ich udział w Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Ashton Gate.