Spotkanie Bristol City - Norwich dnia 2023-02-11 15:00 - 1-0

Pierwsza połowa meczu między Bristol City oraz Norwich zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2023-02-11 15:00 na stadionie Ashton Gate odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 31 pomiędzy Bristol City a Norwich.

Gole strzelali: Mark Sykes 24' 1-0 Cameron Pring

Żółte kartki Bristol City: Joe Williams 58'

Żółte kartki Norwich: Kenny McLean 31' Max Aarons 57' Andrew Omobamidele 78'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Norwich:

Główny arbiter meczu to Chris Kavanagh, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Bristol City stanie naprzeciw Wigan, następne spotkania z drużynami Sunderland oraz Hull City. Kolejno natomiast Norwich z Hull City. Następne mecze zagra z drużynami Wigan oraz Birmingham.

Dzisiaj oddani kibice piłki nożnej śledzą ekscytujące starcia, które dotyczą ligi Championship. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Joe Williams Kenny McLean niejednokrotnie zaserwowały wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, przepiękne asysty czy gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Cieszące oko zmagania między zawodnikami z ligi są niezwykle zagorzałe, rzadko okazuje się definitywnie, iż są to potyczki nie warte uwagi. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych oraz przeglądać widowiska sportowe znanej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Bristol City oraz Norwich i ich udział w Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Ashton Gate.