Spotkanie Bristol City vs Blackpool dnia 2023-03-11 12:30 na stadionie Ashton Gate - wynik 2-0

Bristol City vs Blackpool, wynik 2-0. W dniu 2023-03-11 12:30 na obiekcie sportowym Ashton Gate rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 36. Na przeciw siebie stanęły Bristol City i Blackpool.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Bristol City a Blackpool zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: A. Weimann 58' 1-0 A. King A. Scott 81' 2-0

Żółte kartki Bristol City:

Żółte kartki Blackpool: Morgan Rogers 75'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Blackpool:

Sędzią głównym tego spotkania był Darren Bond, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Bristol City zmierzy się już z Luton, następne spotkania z drużynami Swansea i Reading natomiast Blackpool podejmie QPR. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Preston.

Dzisiaj liczni kibice śledzą bardzo ciekawe potyczki w lidze Championship. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak m.in. Morgan Rogers często gwarantują fantastycznym entuzjastom futbolu mnóstwo emocji. Potyczki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się nieustępliwe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że mecze nudzą fana. Obserwujemy bezlitosne faule, idealne bramki czy asysty, które dodają niesamowite przeżycia z meczu. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Bristol City i Blackpool i ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Ashton Gate.