Spotkanie między Swansea i Bristol City na obiekcie Swansea.com Stadium dnia 2023-03-19 12:30 - 2-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Swansea a Bristol City wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2023-03-19 12:30 na obiekcie sportowym Swansea.com Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 38 pomiędzy Swansea a Bristol City.

Gole strzelali: L. Cullen 34' 1-0 O. Ntcham O. Ntcham 77' 2-0

Żółte kartki Swansea: Joël Piroe 82' Ryan Manning 82'

Żółte kartki Bristol City: Nahki Wells 74' Mark Sykes 82'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Bristol City:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Swansea zmierzy się już z Cardiff, następne spotkania z drużynami Coventry i Wigan. Kolejno natomiast Bristol City podejmie Reading. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City i Middlesbrough.

Wierni fani z zapałem śledzą bardzo interesujące potyczki, które mają miejsce w lidze Championship. Składające się z zdolnych napastników/obrońców drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Joël Piroe Nahki Wells nieraz zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom wiele emocji. Przyciągające uwagę zmagania między drużynami są zagorzałe, bardzo rzadko bywa, iż są to zmagania usypiające. Wielokrotnie natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, książkowe gole i asysty gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Championship. Swansea i Bristol City jak ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Swansea.com Stadium.