Mecz pomiędzy Watford i Bristol City dnia 2023-04-15 14:00 na obiekcie Vicarage Road - 2-0

Watford - Bristol City, wynik końcowy 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Watford a Bristol City wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2023-04-15 14:00 na stadionie Vicarage Road odbył się mecz ligi Championship kolejki 42. Na przeciw siebie stanęły Watford i Bristol City.

Gole strzelali: H. Cornick 6' 1-0 João Pedro 54' 2-0 I. Koné

Żółte kartki Watford: Ryan Porteous 61'

Żółte kartki Bristol City: George Tanner 27' Matty James 84' Anis Mehmeti 90'

Czerwone kartki Watford:

Czerwone kartki Bristol City:

Główny arbiter spotkania to Dean Whitestone, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Watford stawi czoła Cardiff, następne spotkania z drużynami Hull City i Sunderland. Kolejno natomiast Bristol City podejmie Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Rotherham i Burnley.

Coraz częściej oddani kibice śledzą ekscytujące poczynania, które startują w lidze Championship. Fascynujące futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Ryan Porteous George Tanner wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem, przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite walki pomiędzy piłkarzami są nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to zmagania nudne. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Championship. Watford i Bristol City i ich udział w Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Vicarage Road.