Spotkanie pomiędzy Bristol City i Rotherham zakończone wynikiem 2-1 na obiekcie Ashton Gate dnia 2023-04-22 14:00

Dnia 2023-04-22 14:00 na stadionie Ashton Gate rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 44 pomiędzy Bristol City a Rotherham.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Bristol City oraz Rotherham zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: T. Conway 15' 1-0 C. Pring J. Hugill 67' 1-1 A. Weimann 90' 2-1

Żółte kartki Bristol City: Alex Scott 66' Andreas Weimann 88'

Żółte kartki Rotherham: Cameron Humphreys 39' Jordan Hugill 52' Cohen Bramall 56'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Rotherham:

Sędzią głównym tego spotkania był Josh Smith, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Bristol City stanie naprzeciw Burnley, następne spotkania z drużynami QPR i Cardiff a Rotherham zmierzy się z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Wigan i .

Liczni fani z dużym zapałem śledzą ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak Alex Scott Cameron Humphreys raz za razem zagwarantowały kapitalnym entuzjastom wiele przeżyć. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że widowiska męczą. Obserwujemy efektowne gole i asysty, ostre sytuacje z faulem dodające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy, żeby śledzić widowiska sportowe wyjątkowej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Bristol City oraz Rotherham w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Ashton Gate.