Bristol City vs Burnley, wynik meczu: 1-2

Bristol City vs Burnley zakończony wynikiem 1-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Bristol City a Burnley zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2023-04-29 14:00 na obiekcie sportowym Ashton Gate rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 45 pomiędzy Bristol City a Burnley.

Gole strzelali: B. Manuel 33' 0-1 C. Roberts T. Conway 60' 1-1 A. Weimann J. Rodríguez 62' 1-2 S. Twine

Żółte kartki Bristol City: Andreas Weimann 88'

Żółte kartki Burnley:

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Burnley:

Główny arbiter spotkania to David Webb, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Bristol City zmierzy się już z QPR, następne spotkania z drużynami Cardiff i . Kolejno natomiast Burnley z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów futbolu śledzi pasjonujące starcia, które dotyczą ligi Championship. Utalentowane piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze jak Andreas Weimann nierzadko zaserwowały wyśmienitym kibicom emocje sięgające zenitu. Często trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul, wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają nader bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, że są to mecze drętwe. To też warto śledzić spotkania piłkarskie ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich znanych zespołów jak Bristol City oraz Burnley z ligi Championship zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Ashton Gate.