Dnia 2023-05-08 14:00 na obiekcie Loftus Road miał miejsce mecz QPR - Bristol City - wynik 0-2

QPR - Bristol City, wynik 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania między QPR i Bristol City wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2023-05-08 14:00 na stadionie Loftus Road odbył się mecz ligi Championship kolejki 46. Na przeciw siebie stanęły QPR oraz Bristol City.

Gole strzelali: Mark Sykes 28' 0-1 Cameron Pring Sam Bell 55' 0-2 Joe Williams

Żółte kartki QPR:

Żółte kartki Bristol City: Zak Vyner 15'

Czerwone kartki QPR:

Czerwone kartki Bristol City:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Woolmer, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna QPR stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Bristol City zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Bardzo często fani śledzą potyczki, które tyczą się ligi Championship. Złożone z utalentowanych zawodników zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Zak Vyner systematycznie sprawiają własnym stałym miłośnikom piłki nożnej wiele wrażeń. Wspaniałe walki między graczami okazują się bardzo zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż spotkania nas męczą. Wielokrotnie obserwujemy spektakularne gole czy asysty, bezwzględne faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika gwarantujące niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego powodu warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. QPR i Bristol City i ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Loftus Road.