Back to Top

West Brom - Bristol City, wynik spotkania 2-0

W meczu 38. kolejki Championship drużyna West Brom pokonała Bristol City 2-0 na własnym boisku, The Hawthorns. Spotkanie odbyło się 16 marca 2024 roku o godzinie 15:00. West Brom kontrolowało grę przez większość czasu, co zaowocowało prowadzeniem 1-0 już na przerwę. Ostatecznie gospodarze potwierdzili swoją przewagę, zdobywając kolejnego gola i zapewniając sobie cenne trzy punkty.

Mecz Bristol City - Swansea, wynik 1-0

Wczorajszy wieczór na Ashton Gate Stadium przyniósł emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Bristol City i Swansea w ramach 37. kolejki Championship. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, to ostatecznie gospodarze cieszyli się z zwycięstwa 1-0 nad rywalami. Mecz ten odbył się 10 marca 2024 roku o godzinie 12:30, a decydujący gol padł dopiero w drugiej połowie, zapewniając kibicom niezapomniane chwile na trybunach.

Mecz między Ipswich oraz Bristol City zakończony wynikiem 3-2 dnia 2024-03-05 20:00 na obiekcie Portman Road

W emocjonującym starciu w ramach 36. kolejki Championship drużyna Ipswich podejmowała Bristol City na stadionie Portman Road. Mecz rozegrany został 5 marca 2024 roku o godzinie 20:00. Po wyrównanym widowisku to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 3-2, mimo iż wynik na przerwę wskazywał na remis 0-0. Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją!

Mecz Bristol City - Cardiff, wynik 0-1

W meczu pomiędzy drużynami Bristol City i Cardiff, rozegranym w Ashton Gate Stadium, obie ekipy starały się o zwycięstwo. Po zaciętej rywalizacji to Cardiff wyszło zwycięsko, pokonując gospodarzy 1-0. Spotkanie to miało miejsce 2 marca 2024 roku o godzinie 12:30 w ramach 35. kolejki Championship. Pomimo starań obu zespołów, to goście zdołali zdobyć bramkę decydującą o losach pojedynku.

Spotkanie Sheffield Wednesday - Bristol City zakończone wynikiem 2-1 dnia 2024-02-24 15:00 na stadionie Hillsborough

W ostatniej kolejce Championship, Sheffield Wednesday podejmowało Bristol City na stadionie Hillsborough. Mecz odbył się 24 lutego o godzinie 15:00. Po emocjonujących 90 minutach gry, gospodarze zwyciężyli 2-1, utrzymując przewagę nad rywalem również po pierwszej połowie, której wynik wynosił 2-1.

Na obiekcie Ashton Gate Stadium dnia 2024-02-13 20:00 miał miejsce mecz Bristol City kontra Southampton: wynik końcowy 3-1

W ostatniej kolejce Championship doszło do starcia pomiędzy drużynami Bristol City i Southampton na Ashton Gate Stadium. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-1, mimo że wynik na przerwę wskazywał na remis 0-0. Spotkanie to odbyło się 6 dni temu o godzinie 20:00, a kibice mogli być świadkami interesujących zmagań na boisku.

Dnia 2024-02-17 15:00 miał miejsce mecz Bristol City kontra QPR zakończony wynikiem 0-1

W sobotnie popołudnie na Ashton Gate Stadium odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Bristol City i QPR. Spotkanie to było częścią 33. kolejki Championship. Mimo zaciętej walki, to drużyna QPR wyszła zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy 1-0. Wynik ten utrzymał się nie tylko do końca meczu, ale również na przerwę, zapewniając emocjonujące widowisko dla kibiców obu drużyn.

Mecz Coventry kontra Bristol City zakończony wynikiem 2-2

W meczu 29. kolejki Championship, który odbył się 19 dni temu na The Coventry Building Society Arena, drużyny Coventry i Bristol City podzieliły się punktami po zaciętym pojedynku, który zakończył się remisem 2-2. Wynik na przerwę wskazywał na wyrównaną rywalizację, a ostateczny rezultat nie zadowolił żadnej ze stron.

Na stadionie Riverside Stadium odbyło się spotkanie Middlesbrough vs Bristol City zakończone wynikiem 1-2

W meczu 31. kolejki Championship drużyna Middlesbrough przegrała u siebie z Bristol City 1-2. Spotkanie rozegrane na Riverside Stadium zakończyło się wynikiem 0-2 na korzyść gości, którzy potrafili utrzymać prowadzenie pomimo jednobramkowego kontaktowego trafienia gospodarzy. Mecz odbył się dnia 10 lutego 2024 roku o godzinie 15:00, co oznacza, że został rozegrany dwa dni temu.

Spotkanie Bristol City vs Leeds, wynik 0-1

W dniu 2 lutego 2024 roku na Ashton Gate Stadium odbył się mecz pomiędzy drużynami Bristol City i Leeds w ramach 30. kolejki ligi Championship. Po wyrównanej pierwszej połowie, ostateczne zwycięstwo odniosła drużyna Leeds, kończąc mecz wynikiem 1-0. Mecz odbył się sześć dni temu, o godzinie 20:00.

Coventry kontra Bristol City, wynik spotkania 2-2

Wczoraj wieczorem, 30 stycznia 2024 roku, na The Coventry Building Society Arena odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Coventry i Bristol City. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a wynik na przerwę to 1-1. Mecz ten był częścią 29. kolejki Championship.

Dnia 2024-01-20 15:00 na obiekcie Ashton Gate Stadium miało miejsce spotkanie Bristol City - Watford zakończone wynikiem 1-1

W dniu 20 stycznia 2024 roku, na Ashton Gate Stadium, drużyny Bristol City i Watford rozegrały spotkanie w ramach 28. kolejki Championship. Mecz zakończył się remisem 1-1, a taki sam wynik utrzymywał się również na przerwę.

Na stadionie Deepdale dnia 2024-01-13 15:00 odbyło się spotkanie Preston - Bristol City: 2-0

Dzisiaj odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Preston i Bristol City. Spotkanie, które odbyło się na stadionie Deepdale, zakończyło się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy. Mecz był częścią 27. kolejki Championship, a wynik na przerwę wynosił 0-0.

Dnia 2024-01-01 15:00 na stadionie Ashton Gate Stadium odbył się mecz pomiędzy Bristol City i Millwall - 0-1

Dzisiaj Ashton Gate Stadium był świadkiem zaciętego pojedynku pomiędzy drużynami Bristol City i Millwall w ramach 26. kolejki Championship. Mecz zakończył się zwycięstwem Millwall, którzy pokonali gospodarzy 1-0. Wynik na przerwę nie uległ zmianie, a jedynego gola strzelili goście w drugiej połowie. Zawodnicy obu drużyn zaprezentowali wysoki poziom rywalizacji, jednak to Millwall opuścił Ashton Gate Stadium z pełną pulą punktów.

Mecz Birmingham - Bristol City zakończony wynikiem 0-0

Dzisiaj przy St Andrew's Stadium odbył się mecz pomiędzy drużynami Birmingham i Bristol City w ramach 25. kolejki ligi Championship. Mecz zakończył się remisem 0-0, a wynik na przerwę również wynosił 0-0. Zawodnicy obu drużyn nie zdołali znaleźć drogi do bramki, co zaowocowało podziałem punktów.