Dnia 2023-09-02 11:30 miało miejsce spotkanie Swansea vs Bristol City zakończone wynikiem 1-2

Swansea vs Bristol City, wynik końcowy 1-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Swansea i Bristol City zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2023-09-02 11:30 na obiekcie sportowym Swansea.com Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Swansea i Bristol City.

Gole strzelali: L. Cullen 10' 1-0 C. Patino M. Sykes 48' 1-1 J. Williams S. Bell 59' 1-2 M. Sykes

Żółte kartki Swansea: Kyle Naughton 45' Josh Ginnelly 57' Jamie Paterson 90'

Żółte kartki Bristol City: Kal Naismith 45' Robert Dickie 86'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Bristol City:

Sędzią głównym tego spotkania był Oliver Langford, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Swansea stawi czoła Cardiff, następne spotkania z drużynami QPR i Sheffield Wednesday natomiast Bristol City zmierzy się z West Brom. Następne mecze zagra z drużynami Plymouth i Leicester.

Dzisiaj wierni fani futbolu śledzą ekscytujące potyczki ligi Championship. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak Kyle Naughton Kal Naismith częstokroć zapewniły wyborowym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtą kartką, efektowne bramki czy asysty dodające wyjątkowe przeżycia z meczu. Interesujące zmagania pomiędzy graczami są zagorzałe, nie często bywa, że są to potyczki nie warte uwagi. Dlatego też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Swansea i Bristol City i ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Swansea.com Stadium.