Spotkanie Bristol City kontra Middlesbrough zakończone wynikiem 3-2 na stadionie Ashton Gate Stadium dnia 2023-11-25 15:00

Dzisiaj na Ashton Gate Stadium odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Bristol City i Middlesbrough. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2, a wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie 2-0 dla gospodarzy. Mecz ten odbył się w ramach 17. kolejki Championship.

Mecz pomiędzy drużynami: Bristol City vs Middlesbrough

W dniu 25 listopada 2023 roku o godzinie 15:00 na Ashton Gate Stadium odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Bristol City (Gospodarz) i Middlesbrough (Goście) w ramach 17. kolejki Championship.

Sędzią głównym spotkania był John Busby z Anglii. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice obu drużyn stworzyli niesamowite widowisko, dopingując swoje zespoły przez cały mecz.

W pierwszej połowie gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą T. Gardner-Hickmana, który strzelił bramkę w 37. minucie, z asystą J. Knighta. Tuż przed przerwą, T. Conway podwyższył prowadzenie Bristol City na 2-0.

W drugiej połowie Middlesbrough zaczęło odrabiać straty. Z. Vyner zmniejszył wynik na 2-1 po strzale w 50. minucie. Niespełna dwie minuty później, M. Crooks doprowadził do wyrównania 2-2, z asystą S. Greenwooda.

Jednak gospodarze nie zamierzali oddać zwycięstwa Gościom. M. Sykes zapewnił drużynie Bristol City zwycięstwo, strzelając bramkę na 3-2 w 67. minucie.

Gospodarze zanotowali dwie żółte kartki, przyznane Taylorowi Gardner-Hickmanowi w 42. minucie oraz Cameronowi Pringowi w 77. minucie. Z kolei Dael Fry (44') i Sam Greenwood (63') otrzymali żółte kartki po stronie Gości.

Następne mecze

Po emocjonującym meczu, Bristol City zmierzy się z zespołami Southampton, Norwich i Huddersfield, natomiast Middlesbrough czeka starcie z drużynami Preston, Leeds i Ipswich.