West Brom - Bristol City, wynik spotkania 2-0

W meczu 38. kolejki Championship drużyna West Brom pokonała Bristol City 2-0 na własnym boisku, The Hawthorns. Spotkanie odbyło się 16 marca 2024 roku o godzinie 15:00. West Brom kontrolowało grę przez większość czasu, co zaowocowało prowadzeniem 1-0 już na przerwę. Ostatecznie gospodarze potwierdzili swoją przewagę, zdobywając kolejnego gola i zapewniając sobie cenne trzy punkty.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej West Brom - Bristol City

Dziennikarzu sportowy, przeżyłem emocjonujące chwile na stadionie The Hawthorns, gdzie rozegrano spotkanie pomiędzy drużynami West Brom i Bristol City. Mecz odbył się w ramach 38. kolejki Championship, a na murawie panowała niesamowita atmosfera. Sędzią głównym tego starcia był Tom Nield z Anglii, a kibice nie mogli się doczekać, aby zobaczyć swoich ulubieńców w akcji.

Relacja minutę po minucie

1' - Rozpoczęcie meczu! Obie drużyny ruszają do walki, a kibice głośno dopingują swoich zawodników.

28' - Pierwsza żółta kartka w meczu dla Gospodarzy! Conor Townsend ukarany za zbyt zaciekle ewidencję.

45' - GOOOL! West Brom obejmuje prowadzenie tuż przed przerwą! Tom Fellows strzela po asyście od O. Yokuşlu. 1-0!

45' - Żółta kartka dla gości! Jason Knight widzi się w notatniku sędziego.

50' - Kolejna bramka! Josh Wallace podnosi prowadzenie gospodarzy na 2-0 po świetnym podaniu od C. Townsenda.

59' - Żółta kartka dla Bristol City! Taylor Gardner-Hickman dostaje ostrzeżenie od arbitra.

71' - Kolejna żółta kartka dla West Brom! Okay Yokuşlu także zostaje ukarany.

85' - Cédric Kipré dostaje żółtą kartkę za zbyt twarde wejście.

90' - Ostatnia żółta kartka w meczu trafia do Alex’a Palmera z West Brom.

Pogromcy kartek i strzelcy

Po emocjonującym widowisku West Brom pokonało Bristol City 2-0. Bramki dla gospodarzy zdobyli T. Fellows oraz J. Wallace, a asysty zanotowali O. Yokuşlu i C. Townsend. Obie drużyny otrzymały kilka żółtych kartek, co świadczyło o zaciętości pojedynku. Pomimo starań żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki po przerwaniu drugiej połowy. Teraz fani obu ekip z niecierpliwością czekają na kolejne starcia. West Brom zmierzy się z Millwall, Watford i Stoke City, natomiast Bristol City zmierzy się z Leicester, Plymouth i Sunderland. Z pewnością to spotkanie zostanie długo wspominane przez wszystkich fanów piłki nożnej!