Mecz pomiędzy Blackburn i Bristol City zakończony wynikiem 2-3 na obiekcie Ewood Park dnia 2022-09-03 14:00

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Blackburn a Bristol City zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

W dniu 2022-09-03 14:00 na obiekcie sportowym Ewood Park rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 8 pomiędzy Blackburn a Bristol City.

Gole strzelali: T. Conway 42' 0-1 A. Weimann N. Wells 55' 0-2 A. Weimann T. Dolan 71' 1-2 T. Edun N. Wells 73' 1-3 B. Brereton 90' 2-3 T. Dolan

Żółte kartki Blackburn: Adam Wharton 7' Harry Pickering 67'

Żółte kartki Bristol City: Matty James 57' Alex Scott 58'

Czerwone kartki Blackburn:

Czerwone kartki Bristol City:

Główny arbiter spotkania to Tim Robinson, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Blackburn zmierzy się już z Wigan, następne spotkania z drużynami Watford i Luton. Kolejno natomiast Bristol City zmierzy się z Preston. Następne mecze zagra z drużynami Norwich i Burnley.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Championship. Interesujące drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze jak Adam Wharton Matty James raz za razem zaserwowały swoim stałym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy wspaniałe asysty i gole, nieczyste faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy drużynami bywają zażarte, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż są to zmagania drętwe. To też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych,śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Blackburn i Bristol City jak ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Ewood Park.