Na stadionie Ashton Gate Stadium dnia 2024-04-27 14:00 miał miejsce mecz Bristol City kontra Rotherham - 2-0

W ostatnim spotkaniu 45. kolejki Championship drużyna Bristol City podejmowała u siebie ekipę Rotherham. Mecz odbył się w Ashton Gate Stadium, a gospodarze zdołali pokonać rywali 2-0. Już w pierwszej połowie Bristol City objęło prowadzenie 1-0, utrzymując je do końcowego gwizdka sędziego. Spotkanie miało miejsce 2 dni temu, 27 kwietnia o godzinie 14:00.

Championship: Bristol City - Rotherham 2-0

Mecz 45. kolejki ligi Championship pomiędzy drużynami Bristol City i Rotherham odbył się w sobotę na Ashton Gate Stadium o godzinie 14:00. Sędzią głównym spotkania był Charles Breakspear, Anglia.

W pierwszej połowie obie drużyny prezentowały się wyrównanie, ale to gospodarze wyszli na prowadzenie. W 32. minucie T. Conway strzelił gola po asyście niezawodnego kolegi. Wynik do przerwy wskazywał na minimalną przewagę Bristol City 1-0.

W drugiej połowie Bristol City zdecydowanie przejęło inicjatywę. W 57. minucie S. Twine podwyższył prowadzenie gospodarzy na 2-0, ustalając tym samym wynik spotkania.

Emocje sięgały zenitu w końcówce meczu, kiedy Joe Williams z drużyny gospodarzy otrzymał żółtą kartkę w 83. minucie. Goście również nie uniknęli kar, Dillon Phillips został ukarany w 31. minucie, a Tom Eaves w 67. minucie żółtymi kartkami.

Ogólnie atmosfera na stadionie była gorąca, a zawodnicy obu drużyn walczyli dzielnie o zwycięstwo. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść Bristol City, co cieszyło kibiców na trybunach.

Następne spotkania dla Bristol City to starcia z Stoke City i Cardiff, natomiast Rotherham czekają inne wyzwania w kolejnych meczach.