Na stadionie Ashton Gate miał miejsce mecz Bristol City - Luton - 1-1

 

Pierwsza połowa meczu między Bristol City oraz Luton zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2021-09-15 18:45 na stadionie Ashton Gate odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Bristol City i Luton.

Gole strzelali: N. Baker 57' 1-0 J. Dasilva D. Hylton 90' 1-1

Żółte kartki Bristol City: C. Pring 37'

Żółte kartki Luton: H. Lansbury 84' J. Bree 88'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Luton:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Simpson. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Bristol City stanie naprzeciw Fulham, następne spotkania z drużynami Millwall i Peterborough a Luton podejmie Bournemouth. Następne mecze zagra z drużynami Coventry i Huddersfield.

Fani śledzą ekscytujące potyczki, które mają miejsce w lidze Championship. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak C. Pring H. Lansbury stale sprawiają wyborowym entuzjastom futbolu mnóstwo pozytywnych wrażeń. Zdarzają się ostre faule, efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Niesamowite potyczki między graczami zdarzają się zagorzałe, nie często zdarza się koniec końców, że są to mecze statyczne. To też warto śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Bristol City oraz Luton z ligi Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Ashton Gate.