Bristol City - Fulham, wynik meczu 1-1

W dniu 2021-09-25 14:00 na obiekcie sportowym Ashton Gate odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Bristol City oraz Fulham.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Bristol City i Fulham wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Aleksandar Mitrović 50' 0-1 Harry Wilson Kasey Palmer 79' 1-1

Żółte kartki Bristol City: Cameron Pring 22'

Żółte kartki Fulham: Nathaniel Chalobah 30' Bobby Reid 78' Harrison Reed 90'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Fulham:

Sędzią głównym tego spotkania był Simon Hooper, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Bristol City stanie naprzeciw Millwall, następne spotkania z drużynami Peterborough oraz Bournemouth natomiast Fulham podejmie Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Coventry oraz QPR.

Oddani fani piłki nożnej śledzą starcia ligi Championship. Mocne zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Cameron Pring Nathaniel Chalobah niejednokrotnie zaserwowały wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się bardzo zagorzałe, rzadko bywa, że mecze przynudzają. Nieustannie obserwujemy nieczyste sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich iśledzić spotkania sportowe popularnej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Bristol City i Fulham z ligi Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Ashton Gate.