Dnia 2023-12-26 15:00 odbył się mecz między Watford oraz Bristol City zakończony wynikiem 1-4

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Watford i Bristol City w ramach 24. kolejki Championship zakończył się zwycięstwem Bristol City z wynikiem 1-4. Spotkanie odbyło się na stadionie Vicarage Road, a już na przerwę goście prowadzili 0-2.

Relacja z meczu: Watford vs Bristol City

Mecz pomiędzy Watford a Bristol City miał miejsce na Vicarage Road w ramach 24. kolejki Championship. Sędzią głównym był John Busby z Anglii.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:00 w świąteczny dzień 26 grudnia 2023 roku, a atmosfera na stadionie była niesamowita, gdyż kibice obu drużyn stworzyli niesamowite widowisko na trybunach.

Pierwsza połowa meczu była bardzo zacięta, a to Bristol City zdołało zdobyć dwie bramki. W 28. minucie C. Pring wpakował piłkę do bramki, dając gościom prowadzenie 0-1. Niedługo potem, w doliczonym czasie pierwszej połowy, W. Hoedt podwyższył prowadzenie na 0-2.

Po przerwie Watford zdecydowanie podkręciło tempo. G. Chakvetadze zdobył bramkę w 49. minucie, zmniejszając różnicę do 1-2 po asyście Y. Asprilli. Jednak radość gospodarzy nie trwała długo, ponieważ już minutę później M. Sykes odnowił prowadzenie dla Bristol City, zdobywając trzecią bramkę dla swojego zespołu.

Sytuacja dla Watford pogorszyła się, gdy Wesley Hoedt został ukarany żółtą kartką w 80. minucie. Niestety dla gospodarzy, ich sytuacja się jeszcze bardziej pogorszyła, gdyż A. Weimann zdobył czwartą bramkę dla Bristol City w 83. minucie, ustalając wynik na 1-4 po asyście J. Williamsa.

Na koniec meczu, żółtą kartkę otrzymał także zawodnik gości.

W rezultacie, mecz zakończył się wynikiem 1-4 na korzyść Bristol City, pozostawiając kibiców Watford z rozczarowaniem. Następne spotkanie dla Watford to pojedynek z Chesterfield, natomiast Bristol City zmierzy się z West Ham.