Mecz Millwall vs Bristol City, wynik końcowy 1-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Millwall a Bristol City zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2021-09-29 18:45 na stadionie The Den rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Millwall oraz Bristol City.

Gole strzelali: J. Wallace 64' 1-0

Żółte kartki Millwall: D. McNamara 79'

Żółte kartki Bristol City: J. Williams 59' R. Atkinson 63'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Bristol City:

Główny sędzia spotkania to Dean Whitestone, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Millwall stanie naprzeciw Barnsley, następne spotkania z drużynami Luton oraz Sheffield Utd. Kolejno natomiast Bristol City podejmie Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Bournemouth oraz Nottingham Forest.

Kibice z zapałem śledzą poczynania w lidze Championship. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze jak D. McNamara J. Williams systematycznie serwują swoim sympatykom emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają bardzo zagorzałe, nie często bywa, że spotkania męczą. Nieustannie natrafiamy na spektakularne bramki czy asysty, nieczyste sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Championship. Millwall oraz Bristol City i ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, The Den.