Mecz Bristol City kontra Sunderland dnia 2022-08-06 14:00 na stadionie Ashton Gate: 2-3

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Bristol City a Sunderland wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

Dnia 2022-08-06 14:00 na obiekcie sportowym Ashton Gate rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 2. Zmierzyły się ze sobą Bristol City i Sunderland.

Gole strzelali: E. Simms 4' 0-1 R. Stewart A. Weimann 10' 1-1 Z. Vyner C. Martin 51' 2-1 A. Weimann E. Simms 53' 2-2 A. Pritchard R. Stewart 72' 2-3 A. Pritchard

Żółte kartki Bristol City: Joe Williams 27' Mark Sykes 58'

Żółte kartki Sunderland: Corry Evans 1' Dennis Cirkin 20'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Sunderland:

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Bristol City zmierzy się już z Coventry, następne spotkania z drużynami Wigan i Luton natomiast Sunderland z Sheffield Wednesday. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Sheffield Utd.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani śledzą potyczki, które tyczą się ligi Championship. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak Joe Williams Corry Evans systematycznie serwują wyśmienitym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Regularnie trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul zakończone bardzo często czerwoną kartką, widowiskowe asysty i bramki zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy drużynami okazują się nader zaciekłe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że są to mecze nużące. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi Championship i przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Bristol City oraz Sunderland z ligi Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Ashton Gate.