Spotkanie między Bristol City i Barnsley zakończone wynikiem 2-1 na stadionie Ashton Gate dnia 2021-10-30 14:00

W dniu 2021-10-30 14:00 na obiekcie sportowym Ashton Gate rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 15 pomiędzy Bristol City a Barnsley.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Bristol City oraz Barnsley wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: A. Leya 28' 0-1 D. Cole A. Weimann 42' 1-1 N. Wells A. Weimann 45' 2-1 C. Martin

Żółte kartki Bristol City:

Żółte kartki Barnsley:

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Barnsley:

Główny sędzia meczu - T. Bramall. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Bristol City zmierzy się już z Birmingham, następne spotkania z drużynami Coventry i Blackburn. Kolejno natomiast Barnsley z Derby. Następne mecze zagra z drużynami Hull City i Fulham.

Oddani fani futbolu śledzą bardzo fascynujące starcia w lidze Championship. Interesujące piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak m.in. częstokroć zagwarantowały wyborowym kibicom emocje z najwyższej półki. Ustawicznie zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, idealne sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite walki między zawodnikami ligowymi zdarzają się zaciekłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że zmagania przynudzają. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych orazoglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich lubianych zespołów jak Bristol City oraz Barnsley z ligi Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Ashton Gate.