Spotkanie Bristol City kontra Preston, wynik końcowy 0-0

W dniu 2021-09-11 14:00 na obiekcie sportowym Ashton Gate odbył się mecz ligi Championship kolejki 6. Zmierzyły się Bristol City oraz Preston.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Bristol City i Preston zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Bristol City:

Żółte kartki Preston: Benjamin Whiteman 55'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Preston:

Sędzią głównym tego spotkania był Tim Robinson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Bristol City stanie naprzeciw Luton, następne spotkania z drużynami QPR oraz Fulham. Kolejno natomiast Preston podejmie Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami West Brom oraz Cheltenham.

Wielu kibiców śledzi interesujące starcia, które dotyczą ligi Championship. Fascynujące piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak Benjamin Whiteman częstokroć zagwarantowały fantastycznym fanom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy nieczyste faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, widowiskowe asysty czy gole dodające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy graczami bywają zażarte, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to widowiska nie warte uwagi. Dlatego też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Championship. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Bristol City i Preston w lidze Championship zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Ashton Gate.