Na stadionie Ashton Gate odbył się mecz Bristol City - Stoke City: końcowy wynik 1-0

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Bristol City a Stoke City wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2021-11-24 19:45 na obiekcie sportowym Ashton Gate rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 19 pomiędzy Bristol City a Stoke City.

Gole strzelali: T. Bakinson 38' 1-0 C. Martin

Żółte kartki Bristol City: Callum O'Dowda 2' Alex Scott 68'

Żółte kartki Stoke City: Joe Allen 42' Josh Tymon 79' Joe Allen 90'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Stoke City: Joe Allen 90'

Główny arbiter meczu - Oliver Langford, England. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Bristol City zmierzy się już z Derby, następne spotkania z drużynami Hull City oraz Huddersfield natomiast Stoke City podejmie QPR. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough oraz Coventry.

Wielu fanów z entuzjazmem śledzi niezwykle fascynujące potyczki ligi Championship. Złożone z utalentowanych graczy zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Callum O'Dowda Joe Allen wielokrotnie zapewniają wyśmienitym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się zażarte, niezwykle rzadko bywa, że mecze nudzą. Bardzo często trafiamy na nieczyste sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, wyjątkowe asysty i gole zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Bristol City i Stoke City jak ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Ashton Gate.