Dnia 2022-01-22 12:30 na stadionie Ashton Gate miał miejsce mecz Bristol City - Cardiff zakończony wynikiem 3-2

Bristol City - Cardiff, wynik końcowy 3-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Bristol City oraz Cardiff zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Dnia 2022-01-22 12:30 na stadionie Ashton Gate odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Bristol City i Cardiff.

Gole strzelali: J. Collins 31' 0-1 T. Doyle C. Martin 33' 1-1 C. Martin 63' 2-1 A. Semenyo A. Weimann 77' 3-1 A. Semenyo M. Watters 90' 3-2 R. Wintle

Żółte kartki Bristol City: Cameron Pring 73'

Żółte kartki Cardiff: James Collins 23' Joe Ralls 44'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki Cardiff:

Sędzią głównym tego spotkania był Gavin Ward, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Bristol City stanie naprzeciw Luton, następne spotkania z drużynami Preston i Blackpool natomiast Cardiff zmierzy się z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Barnsley i Liverpool.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Mocne futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Cameron Pring James Collins systematycznie serwują wyborowym miłośnikom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Obserwujemy książkowe bramki czy asysty, nieczyste sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Cieszące oko walki pomiędzy graczami ligowymi bywają bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to widowiska usypiające. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Championship i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Bristol City oraz Cardiff oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Ashton Gate.