Dnia 2024-01-20 15:00 na obiekcie Ashton Gate Stadium miało miejsce spotkanie Bristol City - Watford zakończone wynikiem 1-1

W dniu 20 stycznia 2024 roku, na Ashton Gate Stadium, drużyny Bristol City i Watford rozegrały spotkanie w ramach 28. kolejki Championship. Mecz zakończył się remisem 1-1, a taki sam wynik utrzymywał się również na przerwę.

Mecz pomiędzy drużynami Bristol City (Gospodarz) a Watford (Goście)

Data i godzina meczu: 20 stycznia 2024, 15:00

Liga: Championship

Kolejka: 28

Miejsce rozgrywki: Ashton Gate Stadium

Sędzia Główny: Andrew Kitchen, Anglia

Sprawozdanie z meczu

Po dziesięciu minutach gry Watford przejął kontrolę nad boiskiem, a ich wysiłki zostały nagrodzone pierwszą bramką. To Dele-Bashiru zaskoczył bramkarza gospodarzy już w 13. minucie. Gospodarze, jednak szybko odpowiedzieli. S. Twine w 25. minucie wyrównał stan meczu, dzięki asyście od swojego kolegi z drużyny.

Mecz był pełen emocji, a obie drużyny starały się dominować na boisku. Zarówno Bristol City, jak i Watford otrzymali po dwie żółte kartki, co świadczy o zaciekłej rywalizacji na boisku.

Ostatecznie, mimo intensywnej gry obu drużyn, mecz zakończył się remisem 1-1. Następne mecze dla Bristol City to starcia z Nottingham Forest, Coventry oraz Leeds, natomiast Watford zmierzy się z Southampton, Sheffield Wednesday oraz Cardiff.