Spotkanie Bristol City vs Birmingham dnia 2023-08-19 14:00 - końcowy wynik 0-2

Pierwsza część spotkania pomiędzy Bristol City oraz Birmingham zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2023-08-19 14:00 na stadionie Ashton Gate Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 3. Zmierzyły się ze sobą Bristol City oraz Birmingham.

Gole strzelali: K. Miyoshi 45' 0-1 L. Jutkiewicz 84' 0-2 I. Šunjić

Żółte kartki Bristol City: Robert Dickie 38' Robert Dickie 76'

Żółte kartki Birmingham: Ivan Šunjić 20' Lee Buchanan 52'

Czerwone kartki Bristol City: Robert Dickie 76'

Czerwone kartki Birmingham:

Sędzią głównym tego spotkania był Samuel Barrott, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Bristol City stanie naprzeciw Hull City, następne spotkania z drużynami Norwich oraz Swansea natomiast Birmingham zmierzy się z Plymouth. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff oraz Millwall.

Fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą niezwykle interesujące poczynania ligi Championship. Interesujące zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. Robert Dickie Ivan Šunjić nieraz zagwarantowały wyborowym fanom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, iż spotkania męczą kibica. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem, widowiskowe gole oraz asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Z tego powodu warto śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Bristol City oraz Birmingham z ligi Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Ashton Gate Stadium.