Na obiekcie Ashton Gate Stadium miał miejsce mecz Bristol City - West Brom: 0-0

Bristol City - West Brom wynik spotkania 0-0. W dniu 2023-09-16 14:00 na obiekcie sportowym Ashton Gate Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 6 pomiędzy Bristol City a West Brom.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Bristol City i West Brom wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Bristol City: Cameron Pring 39' George Tanner 54'

Żółte kartki West Brom: Matt Phillips 30' Jayson Molumby 67'

Czerwone kartki Bristol City:

Czerwone kartki West Brom:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Backhouse, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Bristol City zmierzy się już z Plymouth, następne spotkania z drużynami Leicester oraz Stoke City natomiast West Brom podejmie Watford. Następne mecze zagra z drużynami Millwall oraz Preston.

Mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi niezwykle fascynujące starcia, które tyczą się ligi Championship. Interesujące futbolowe zespoły z tej ligi oraz zawodnicy jak Cameron Pring Matt Phillips nieprzerwanie serwują wyśmienitym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Potyczki pomiędzy graczami ligowymi bywają zażarte, nie często zdarza się, iż spotkania przynudzają. Nieustannie trafiamy na wspaniałe asysty czy gole, bezlitosne sytuacje na faul gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać mecze futbolowe popularnej ligi Championship. Uczestnictwo takich zespołów jak Bristol City i West Brom w lidze Championship gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Ashton Gate Stadium.